Yazı Büyüklüğü A(-) A(+) | Paylaş

Olimpa Park Plus

Konut, Rezidans, AVM, Çarşı

Olimpa AVM ve Olimpa Rezidans’ın yanında yükselecek Olimpa Konutları’yla Başakşehir’in en iyi projelerinden birini yapıyoruz. 15 bin metrekareyi aşan bir arazi üzerine konuşlanmış, 11 ila 16 katlı bloklardan oluşan toplam 236 dairelik Olimpa Park Konut projesiyle şehrin içine modern bir şehir kurduk. Sağlık Şehri, Kanalistanbul , 3. Havalimanı gibi projeler ile birlikte üniversite ve AVM projesine ev sahipliği yapan Başakşehir, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olarak değer kazanıyor.


Çocuklarınız okula “yürüyerek” gidebilecek

Bölgede yer alan eğitim kuruluşları sayesinde çocuklarınız okula kısa sürede gidebilecek.
Yapımı devam eden 3. köprü çevreyolu bağlantılarına kolayca bağlanabilecek, Kuzey Marmara otoyolu ile TEM otoyolu arasında kurulması planlanan yeni şehre komşu olacak ve 3. havalimanına oldukça yakın bir konumda yer alacaksınız. Öte yandan Atatürk Havalimanı’na, Atatürk Olimpiyat Stadı’na, Büyük İstanbul Terminali’ne arabanızla ortalama 15 dakikada ulaşacaksınız. 


Dairelerde özel yaşam alanları tasarladık

Üst düzeyde konfor için çözümler sunduk. Size özel olarak tasarladığımız Plus dairelerimizde vestiyer, alaturka tuvalet, çamaşır odası, ebeveyn yatak odasında giyinme odası ve ebeveyn banyosu ile dairenizde konforlu bir yaşam tasarladık.


Binalarımızı yüksek güvenlik önlemleriyle donattık

Güvenliğiniz için tasarladık. 7/24 güvenliği takip edilen bir yerleşim birimi yaptık ki içiniz rahat olsun.Huzurla uyumanız için depreme dayanıklı, güvenilir yapılar inşa ettik. Yangın sensörü, yangın için ortak alanlarda duman dedektörü gibi teknik özellikleri binalara koymayı ihmal etmedik. Ayrıca her bloğa biri yangın merdiveni holüne açılan, biri yük taşıma özelliğine sahip toplam 2 adet günümüz teknolojisiyle donatılmış, yüksek kapasiteli asansör koyduk.

www.olimpapark.com

T: 0212 488 2361