Yazı Büyüklüğü A(-) A(+) | Paylaş

Olimpa Avm

Başakşehir'in Buluşma Noktası, Olimpa AVM

Rüyaları gerçeğe dönüştüren Fuzul Yapı, yaşam ve alışveriş merkezi OLİMPA’YI 2010 senesinde hayata geçirdi.

Ulaşım ve altyapı sorunlarını tamamen çözmüş, modern, planlı ve sürekli gelişen Başakşehir’in cazibesi Olimpa ile daha da artıyor.

Bölgenin alışveriş ve eğlence ihtiyacını karşılamak ve ilçenin modern yüzüne katkı yapmak amacıyla tasarlanan OLİMPA AVM, Başakşehir’in tam kalbinde yükseldi.

Metro durağına yürüme mesafesinde bulunan OLİMPA AVM, bulunduğu yer itibarı ile 3 kilometre çapında bir daire içinde eşsiz bir konumdadır.

Büyüklükleri 14 ile 2.500 metrekare arasında değişen mağazaları, 2.500 metrekare büyüklüğündeki hipermarketi, fastfoodları, kafeteryaları, sinema salonları, çocuk oyun alanları, mescit ve diğer sosyal aktiviteleriyle, 14 bin metrekare alandan oluşan ve 400 araç kapasiteli kapalı ve 150 araç kapasiteli açık otoparkları, yürüyen merdivenleri, modern ve hızlı asansörleri, merkezi kamera ve müzik sistemi, etkin danışma hizmetleri, güvenlik, temizlik, sürekli bakımlı dış bahçe ve meydanları, otomatik yangın söndürme, son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemi, planlı mağaza karması ile OLİMPA AVM Başakşehir'in buluşma noktası haline gelmiş durumda.

Modern mimari tasarımı, görsel estetiği ve kullandığı teknolojiyle öncü olma niteliğine sahip OLİMPA AVM 86 adet mağazasıyla konuklarına zengin seçenekler ve aradıkları her şeyi eksiksiz bulabilecekleri bir alışveriş imkanı sunuyor. Profesyonel ve titiz bir çalışma ile ortaya çıkan ve mimarisi ile de İstanbul’un en güzel projelerinden biri olmaya aday OLİMPA AVM konuklarına, yazın hiç ayrılmak istemeyecekleri kadar serin, kışınsa evleri kadar sıcak bir mekân vaad ediyor.

Güncel etkinlik ve bilgiler için:

www.olimpaavm.com T:0212 488 78 78